finans haberleri
Bugun...


ÇİFTÇİ; "Allah bizleri mahcup etmesin"
Tarih: 25-05-2022 00:34:06 Güncelleme: 25-05-2022 00:53:06 + -


Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterliği görevi tevdi edilince Sur Kaymakamılığı ve Sur Belediyesi çalışanları ile vedalaşan Abdullah ÇİFTÇİ o anları sosyal medya hesaplarından duygularını ifade ederek yayınladı..

facebook-paylas
Tarih: 25-05-2022 00:34

ÇİFTÇİ;

Yasin GÜLER 

 

Dyarbakır Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri ve Diyarbakır Vali Yardımcısı Abdullah ÇİFTÇİ sosyal medya hesabında yayınladığı mesajda;

 

"4 yılı aşkındır  büyük bir aşkla  görev yaptığım Sur Kaymakamlığı ve Belediye Başkan vekilliği görevinden bugün itibariyle çalışma arkadaşlarımla vedalaşarak ayrıldım.. 

 

Meslek hayatımın en zorlandığım vedası oldu. 4 yıllık görev süresi içersinde bir Sur ailesi oluşturmak istedik, kimseyi çemberin dışında bırakmadan vatandaşlarımızın % 100’ne talip olduk ve onların hizmetinde olmaya gayret ettik…  

 

Terör olaylarında Yıkım gören bir Sur ilçemizin Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın emir ve talimatı işe  yeniden ihya ve inşasına ve cazibe merkezi haline gelme sürecine vaziyet ettik.Bu Süreçte kimsenin mağduriyet yaşamaması için yoğun bir çaba gösterdik.. ve çok şükür geldiğimiz aşamada Sur ilçemiz günlük 500-600 bin insanı ağırlayan, yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çeken çok özel bir ilçe haline geldi ve inşallah çok daha iyi olacak.

 

Çok zor durumda olan bir belediyeyi kısa süre içerisinde en çok borç ödeyen, en çok hizmet yapan, en çok büyüyen belediyelerden biri haline getirdik.. Ve çok şükür devletin ve milletin bir kuruşunu zayi etmemeye özen gösterdik. Sur meslek hayatımda en uzun süre görev yaptığım yer oldu.. 

 

Her görevin bir sonu vardır ve artık ayrılma vakti geldi..  

 

Görev sürem boyunca desteklerini esirgemeyen Sur halkına, kaymakamlık ve bağlı birimler  ile  belediyedeki çalışama arkadaşlarıma, muhtarlarımıza, kolluk kuvvetlerimize, daire amirlerine, Sivil toplum kuruluşlarına, siyasi parti temsilcilerine ve basın mensuplarına çok teşekkür ediyorum.
Sur ilçesi  kalbimde  her zaman çok özel bir yerde yer alacak.

 

Haklarınızı helal ediniz…

 

Sayın İçişleri Bakanımız Süleyman Soylun’nun talimatları ve sayın valimiz  Ali İhsan Su’nun tensipleri ile bundan sonra görevime Diyarbakır Vali yardımcısı ve Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Vekili  olarak devam edeceğim… 

 

Sur’dan ayrılmanın hüznü yanında Diyarbakır’a hizmet etmeye devam ediyor olmanın mutluluğunu yaşıyorum.  İlkeli, dürüst, tarafsız ve şeffaf bir yönetim anlayışı ile milletimizin hizmetinde olmaya devam edeceğiz..  

 

Himayelerinde görev yapmaktan şeref duyduğum Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Sayın içişleri Bakanımız Süleyman Soylu ve sayın valimiz Ali İhsan Su’nun güven ve destekleri,hemşehrimizin duası ile inşallah  Diyarbakır’ın hak ettiği hizmetleri alması İçin seferber olacağız..

 

Allah bizleri mahcup etmesin…" ifadelerine yer verdi.
Editör: Yasin GÜLER

Bu haber 620 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER Belediyeler Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR
YUKARI