Bugun...



Ak Parti MKYK Üyesi Parlak ''2023 seçimleri Türkiye yüzyılının başlangıç seçimi olacak. ''

''2023 seçimleri Türkiye’nin değil bütün dünya mazlumlarının, ezilmişlerin, mağdurların, zulme ve emperyal emellere karşı duranların dikkate izleyeceği bir seçimdir. ''

facebook-paylas
Tarih: 05-10-2022 13:40

Ak Parti MKYK Üyesi Parlak ''2023 seçimleri Türkiye yüzyılının başlangıç seçimi  olacak. ''

Ak Parti MKYK Üyesi Alaattin Parlak 2023 seçimlerini işaret ederek ''Türkiye Yüzyılının başlangıç seçimleri olacaktır.'' ifadelerini kullandı.

Ak Parti MKYK Üyesi Parlak yaptığı açıklamada ;

 

''Geçen zaman bize yaşadıklarımızı unutturmamalıdır''

 

''Türkiye'nin 14 Ağustos 2001 tarihinden bugüne kadar neler yaşadığını asla unutmamalıyız. Özellikle 3 Kasım 2002 seçimlerinin ardından AK Parti'yi, hükümet eden ama iktidar olamamış bir parti haline dönüştürmek için oynanan oyunları hep aklımızda tutmalıyız. Geçen zaman bize yaşadıklarımızı unutturmamalıdır. Bilmeliyiz ki dünün Türkiye’sini özleyenler, boş durmamakta, bin bir türlü planlarla karşımıza çıkmaktadırlar. Ak Parti kurulduğu günden beri, milletimizin yanında olmuş Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın cesareti ve mücadelesiyle,  dünyanın en saygın ülkelerinden biri haline gelmiştir.

 

''Dünyanın neresinde bir haksızlık gördüysek oralı olduk.''


Çözülmez, çözülemez denilen sorunlar büyük bir başarıyla çözülmüştür. Hiçbir sorunun üzeri örtülmemiş, asırlık problemler ortadan kaldırılmıştır. 
20 Yıllık siyasi mücadelemiz boyunca birçok vesayet odağına hep birlikte karşı durduk. 
Dünyanın neresinde bir haksızlık gördüysek oralı olduk. 
Dünya’nın Beş’ten büyük olduğunu tüm benliğimizle  haykırdık. 

 

AK Parti, Vesayeti ortadan kaldırmak için mücadele verenlerin, tüm zorluklara rağmen yılmayanların, Kumpaslara, Muhtıralara, darbelere, tüm şer odaklarına karşı duranların birleştiği yerdir.

 

AK Parti tüm samimiyetiyle barış dedi, kardeşlik dedi, çözüm dedi, adalet dedi, hak dedi, özgürlük dedi, demokrasi dedi. Red, inkar, asimilasyon politikalarını ortadan kaldırıp hak ve özgürlük eksenli bir yaklaşımla asırlık meselelerin çözümüne yöneldi.

 

Eski Türkiye’nin köhneleşmiş problemlerini Dış politikadan Terör ile mücadeleye, Adaletten sağlıktan eğitime, Ekonomiden sosyal desteklere, Tarımdan Sanayi Savunmaya, İnsan haklarından toplumsal uzlaşmaya, Kültür, Sanat politikalarına kadar sorunların büyük bir kısmını çözmüş çözmeye devam etmektedir. 

 

''AK Parti milletin partisidir.''

 

AK Parti milletin partisidir. Milletin kurduğu bir partidir. 2002 yılından bu güne kadar girmiş olduğu bütün seçimlerde milletimizin desteği ile hep 1. Parti olmuştur. İnşallah önümüzde yapılacak olan seçimlerde de aynı desteği verecek ve Yeni Türkiye yolunda emin adımlarla ilerlemesini sağlayacaktır. Türkiye’nin bu kutlu yürüyüşünü engellemeye çalışanlara millet sandıkta en güzel cevabı verecektir.

 

2023 seçimleri Türkiye Yüzyılının başlangıç seçimleri olacaktır. '' şeklinde konuştu.




Editör: Yasin GÜLER

Bu haber 401 defa okunmuştur.


FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER Manşetler Haberleri

Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
YAZARLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR
HABER ARŞİVİ
nöbetçi eczaneler
HABER ARA
YUKARI YUKARI