Ligde kötü günler geçiren ve teknik direktör Bülent Akan ile yollarını ayıran Diyarbekirspor, Ziraat Türkiye Kupası 3. Kademe...
Ligde kötü günler geçiren ve teknik direktör Bülent Akan ile yollarını ayıran Diyarbekirspor, Ziraat Türkiye Kupası 3. Kademe maçında Samsunspor’u konuk ediyor.
TFF 3. Lig 3. Grup takımlarından Diyarbekirspor, Ziraat Türkiye Kupası 3. Tur maçında Samsunspor ile bugün zorlu bir 90 dakikaya çıkacak.
Ligde oynadığı 4 maçta 2 galibiyet ve 2 yenilgi alarak, 6 puan toplayan Diyarbekirspor, kupada gide bileceği yere kadar gitmek istiyor. 2. Tur maçında Elaziz Belediyespor’u kendi sahasında 2-0’la geçen yeşil kırmızılı ekip, bu kez Samsunspor’u mağlup etmek istiyor. Diyarbekirspor, Samsunspor karşısına Ali Alper Doğan, Erman Taşkın, Saffet Gurur Yazar, Aziz Ceylan, Gökhan Ünver, Ahmet Özer, Sedat Dursun, İbrahim Has, Gökhan Köseoğlu, Tuğay Adamcıl ve Tolga Şahin muhtemel on biriyle çıkması bekleniliyor.
KARŞILAŞMA SAAT 14:30’DA
Bugün yapılacak kupa maçını Ankara’dan B klasman hakemi Mustafa Gürel Uzuner yönetecek. Karşılaşmaya İzmir’den Mustafa Han ve Tekirdağ’dan Berkan Daban yardımcı hakem olarak atandı. Ankara’dan B klasman hakemi Burak Özcan’ın dördüncü hakemlik yapacağı müsabaka Saat 14:30’da start alacak.
Ziraat Türkiye Kupası 3. Tur müsabakalarının programı şöyle;
Bugün
13:00 Anagold 24 Erzincan-G.Gaziantep
13:00 1461 Trabzon-Tuzlaspor A.Ş.
14:00 Erzin Belediyespor-Ümraniyespor
14:30 Altındağ Belediye Spor-Manisaspor
14:30 Diyarbekir spor A.Ş.-Samsunspor
15:00 Bozüyük Vitraspor-Denizlispor
15:00 Nazilli Belediyespor-Tokatspor
15:00 Kırklarelispor-Utaş Uşakspor A.Ş.
15:00 Maltepespor-Menemen Belediye
15:00 Pendikspor-Altınordu A.Ş.
15:00 Manisa Büyükşehir-Keçiörengücü
16:30 Tire 1922 spor -Sivas Belediye Spor
18:30 B.Ş BLD. Erzurumspor-Ankara Demir
20:30 Adana Demirspor-Yeni Orduspor
Yarın
13:00 Yeni Amasya Spor-Atiker Konyaspor
14:00 Van Büyükşehir BLD.-Hacettepe
14:00 Gaziantepspor-Dersim 62 SPOR
14:00 Gümüşhanespor-Silivrispor
14:00 Kilis BLD. -Osmanlıspor Futbol Kulübü
14:00 Erbaaspor-Eskişehirspor
14:00 Hatayspor-Esenler Erokspor
14:30 Karaman BLD.-Etimesgut BLD.
14:30 Bartınspor-Sarıyer
14:30 Zonguldak Kömürspor-Bayrampaşa
14:30 Kardemir Karabükspor-Körfez Spor
14:30 Kırşehir Belediye Spor-Altay
14:30 Konya Anadolu Selçuk-F. Karagümrük
15:00 İstanbulspor A.Ş.-Bağcılar Spor Kulübü
15:00 Şile Yıldızspor-Adanaspor A.Ş.
15:00 Bucak Belediye -Bugsaş Spor A.Ş.
15:00 Bandırmaspor-Gaziosmanpaşa
15:00 Tetiş Yapı Elazığspor-Batman Petrol
15:00 Darıca Gençlerbirliği-İnegölspor
15:00 Çengelköy Futbol A.Ş.-Sakaryaspor
17:00 Afjet Afyonspor-Siirt İl Özel İdaresi
18:00 Fethiyespor-Sancaktepe Belediye
19:00 MKE Ankaragücü-Serik Belediyespor
19:00 Şanlıurfaspor-Yomraspor
19:00 K.Maraşspor A.Ş.-Kemerspor 2003
19:00 Boluspor-Payasspor
20:30 Çaykur Rizespor-Tarsus İdman Yurdu
27 Eylül Perşembe
13:00 KDZ.Ereğli Belediye -Antalyaspor A.Ş.
14:30 Niğde Anadolu A.Ş.-Bodrumspor
14:30 Gençlerbirliği-Bergama Belediyespor
15:00 Kastamonuspor 1966-Bitlis Özgüzeldere
15:00 Eyüpspor-Pazarspor
17:00 Balıkesirspor -Amed Sportif Faaliyetler
19:30 Giresunspor-Kocaelispor
Bu haber 68 defa okunmuştur.